Beutelsbacher Jablečný ocet nepasterizovaný BIO 750 ml

Kód: 4383
Neohodnoceno
Značka: Beutelsbacher
84 Kč 112 Kč / 1 l
Skladem (5 ks)

Ocet není pasterovaný a je přirozeně zakalený. Vyniká příjemnou chutí a vůní po jablcích a hodí se nejen k ochucování a konzervování pokrmů, ale také do koupelí, ke kosmetickým účelům a jako základ zdravotního nápoje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento jablečný ocet se vyrábí zkvašením moštu čerstvě vylisovaného z demeter jablek. Není tedy vyroben z koncentrátu. Pro výrobu byla použita na slunci uzrálá jablka z vyhlášených sadařských oblastí v jižním Německu. Ocet není pasterovaný a je přirozeně zakalený. Vyniká příjemnou chutí a vůní po jablcích a hodí se nejen k ochucování a konzervování pokrmů, ale také do koupelí, ke kosmetickým účelům a jako základ zdravotního nápoje.

Je výjimečny vysokou kvalitou BIO a demeter.

Ochranná známka Demeter se užívá pro označení produktů biodynamického zemědělství v přibližně padesáti zemích světa. Certifikát Demeter je udělován po splnění dalších kriterií nad rámec ekologického zemědělství (každá země má vlastní národní standard) a užití této značky je podmíněno velmi přísnými kontrolami a smluvními podmínkami.

Nápoj z jablečného octa:

Dvě lžičky octa a lžičku medu zalijeme v hrnku teplou vodou a popíjíme ráno nalačno a kdykoli během dne jako osvěžující nápoj.

Složení: 100% jablečná šťáva z přímého lisování, zkvašená

Balení: 750 ml

Vratná láhev, záloha 4 Kč je započtena v ceně výrobku. Obal můžete vrátit v jakékoli prodejně, kde vedou džusy značky Beutelsbacher.

Upozornění:

Kvasný ovocný ocet nepasterovaný. Obsah přírodní kyseliny octové: 5 %. Bez zvláštních podmínek na skladování.

Země původu:

Německo

Doplňkové parametry

Kategorie: Octy
Hmotnost: 1.15 kg
EAN: 4106060049327

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: