Doprava od 59 Kč

Feel Eco sůl do myčky nádobí 1 kg

Kód: 4476
Neohodnoceno
Značka: Feel Eco
89 Kč 89 Kč / 1 kg
Skladem (1 ks)

Při mytí nádobí je nutné pečovat i o myčku, proto používejte sůl, prášek i leštidlo. Sůl do myčky se postará o správnou funkci změkčovače vody v myčce.

Detailní informace

Doprava od 59 Kč
Doprava od 59 Kč
Zdarma pro ČR od 3 000 Kč, SK od 119 €
Je zboží momentálně nedostupné?
Je zboží momentálně nedostupné?
Klikněte na Hlídat a Tim vám pošle zprávu, jakmile zboží naskladníme. Tlapku na to!

Detailní popis produktu

Sůl do myčky 1 kg Feel Eco určena do automatických myček nádobí, která zabraňuje tvorbě vodního kamene na nádobí a změkčuje i velmi tvrdou vodu.

Jak používat
Dodržujte návod pro doplňování soli, který naleznete v manuálu k Vaší myčce.

Charakteristika
Feel eco dishwasher salt je přírodní regenerační sůl určena do automatických myček nádobí, která pomáhá zabraňovat tvorbě vodního kamene v myčce a na nádobí a změkčuje i velmi tvrdou vodu. Každá myčka obsahuje změkčovač vody (iontoměnič), který zachycuje ionty způsobující tvrdost vody. Přes tento výměník prochází voda z vodovodního řadu a do myčky se dostává voda změkčená. Díky pravidelnému doplňování a používání regenerační soli je zajištěna bezchybná funkčnost a trvanlivost iontoměničů a voda je v myčce vždy dokonale změkčena. Pro optimální mycí účinek použijte prášek a leštidlo do myčky Feel Eco dishwasher powder a Feel Eco rinse aid. Dávkujte podle návodu výrobce Vaší myčky. Dávkovač soli udržujte dostatečné naplněný. 

Předchází tvorbě usazenin vodního kamene v myčce. Pomáhá zabraňovat vzniku vápenatých usazenin na příborech, sklenicích a nádobí. Neobsahuje žádná barviva, denaturující ani bělící látky. Sůl do myčky nádobí je extra čistá sůl bez minerálů a dalších aditiv obsažených v běžné soli. Krystalky soli jsou mechanicky upraveny tak, aby docházelo k postupnému rozpouštění dle potřeb programů myčky. Sůl je biologicky snadno odbouratelná (biodegadabilní).

Upozornění
Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nekombinujte různé mycí prostředky.

Složení
čistá hrubozrnná sůl (> 99,8 %)

Skladování
Skladujte v suchu a temnu při teplotách od 5 do 25 °C. 

Obsah
1 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: EKO prostředky do myčky
Hmotnost: 1 kg
Velikost balení: 1 kg
EAN: 8594005477605

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: