Yellow & Blue Odstraňovač vodního kamene sáček 1 kg

Kód: 5703
Neohodnoceno
Značka: Yellow & Blue
179 Kč 17,90 Kč / 100 g
Skladem (1 ks)

Koncentrovaný prášek z kyseliny citronové vyčistí z myček na nádobí, praček, varných konvic a kávovarů usazený vodní kámen. Díky tomu přispěje k úspornějšímu provozu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účinně vyčistí z myček na nádobí, praček, varných konvic a kávovarů usazený vodní kámen. Díky tomu přispěje k úspornějšímu provozu. Hodí se i k čištění WC a koupelnových a kuchyňských povrchů.

Je úsporný i tím, že se jedná o koncentrovaný prášek a není tak nutné balit vodu.

Prostředek není určen k čištění hliníkových nádob.

Tierra Verde, která vyrábí prostředky Yellow&Blue je ryze českou firmou. Veškerou drogerii vyrábí v Brně a je jednou z nejčistších českou značkou ekodrogerie. Dbá přitom na minimalizaci odpadů, vše recykluje. Žádné výrobky ani substance nebyly testované na zvířatech a neprodáváme žádné produkty se živočišnými surovinami. 

Jak používat

Pračky a myčky

Nasypte 200 g prášku do bubnu prázdné pračky nebo na dno prázdné myčky a spotřebič zapněte na prací/mycí cyklus při teplotě 50 - 60 °C. Po zahřátí vody spotřebič vypněte na 30 minut a nechte působit. Poté program dokončete včetně proplachu vodou.

Kávovary

1 lžíci přípravku rozpusťte v teplé vodě, vlejte do kávovaru a nechejte projít varným cyklem. Poté zopakujte proplach čistou vodou.

Varné konvice 

Konvici naplňte vodou, přidejte lžíci přípravku a přiveďte k varu. Konvici vypněte a nechejte cca 30 minut působit. Poté vylejte a důkladně vypláchněte vodou.

Parametry produktu

Hmotnost: sáček 1 kg

Země původu: Česká republika

Složení produktu

citric acid (kyselina citrónová)

Doplňkové parametry

Kategorie: EKO úklid domácnosti
Hmotnost: 1 kg
EAN: 8594165000354

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: