Preserve Dětský zubní kartáček soft - růžový

Kód: 5340
Neohodnoceno
Značka: Preserve
119 Kč 119 Kč / 1 ks
Skladem (2 ks)

V Preserve vytvořili zcela jedinečný dětský zubní kartáček - jako jediný na trhu je vyrobený ze 100% recyklovaného polypropylenu z kelímků od jogurtů. Měkké štětinky jsou však z (nového) nylonu. Při jeho vývoji firma Preserve spolupracovala s dentálními specialisty tak, aby skvěle fungoval a výborně čistil zuby. Rukojeť má speciální tvar, aby se dobře držela dětským rukám. Kartáček je vhodný pro děti od 2 do 8 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V Preserve vytvořili zcela jedinečný dětský zubní kartáček - jako jediný na trhu je vyrobený ze 100% recyklovaného polypropylenu z kelímků od jogurtů. Měkké štětinky jsou z (nového) nylonu. Kartáček je tak i dále 100% recyklovatelný (mimo štětinek, ty recyklovat nelze).

Při jeho vývoji firma Preserve spolupracovala s dentálními specialisty tak, aby byl kartáček nejen šetrně vyrobený a pěkně vypadal, ale především aby skvěle fungoval a výborně čistil zuby. Rukojeť má speciální tvar a výstupky, aby se dobře držela malým dětským rukám. Kartáček je vhodný pro děti od 2 do 8 let.

Kartáček je samozřejmě bez obsahu Bisfenolu-A (BPA) či ftalátů.

Preserve je certifikovanou společností B Corp, což je celosvětová iniciativa, která definuje principy moderního environmentálně a sociálně zodpovědného podnikání. Skrz volný trh tak řeší nejaktuálnější problémy v sociální oblasti či v ochraně přírody.

Část ze zisku z prodeje dětských kartáčků putuje na podporu organizace National Wildlife Federation, která se zasazuje o ochranu ohrožených druhů. Ty jsou reprezentovány obrázky a informacemi na balení každého z kartáčků:

  • tyrkysový - ploskozubec neboli papouščí ryba
  • růžový - kvesal chocholatý (národní pták Guatemaly)
  • zelený - lvíček zlatý (což je navzdory svému jménu malá opička obývající malé území Brazílie)

Parametry zubního kartáčku:

Délka hlavy 2,22 cm

Délka štetin: 10,3 mm

Počet štětin: cca 600

Třída jemnosti štětin: Soft

Materiál: tělo - 100% recyklovaný polypropylen, stětiny - nylon 612

Země původu: Vyrobeno v USA

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní zubní kartáčky
Hmotnost: 0.2 kg
EAN: 631740020104

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: